O firmie Usługi Komputery Internet Pobierz Kontakt


powrót do strony głównej


O firmie


Firma TechNet została założona w lipcu 2003 roku. Głównym filarem naszej działalności jest świadczenie usługi dostępu do Internetu na obszarze dzielnicy Rybnik - Orzepowice, przy wykorzystaniu możliwości jakie płyną z zastosowania technologii bezprzewodowych urządzeń dostępowych pracujących w różnych pasmach częstotliwości. Od 2003 roku nasza oferta stopniowo była rozszerzana o inne usługi informatyczne.

W dniu dzisiejszym oprócz dostarczania Internetu dla osób indywidualnych oraz firm, świadczymy szeroki zakres usług informatycznych w ramach POGOTOWIA INFORMATYCZNEGO / SERWISU na obszarze miast: Rybnik, Żory, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdr. oraz w okolicach tych miejscowości.

Cechą wyróżniającą nas wśród konkurencji jest profesjonalna obsługa oraz dojazd bezpośrednio do lokalu Klienta.

W przypadku dokonania zgłoszenia na telefon alarmowy w najszybszym możliwym czasie (uzgodnionym z Klientem) przyjeżdzamy do wskazanego miejsca, a następnie, jeśli to możliwe, usuwamy problem na miejscu lub w przypadku problemów bardziej czasochłonnych, za potwierdzeniem, odbieramy sprzęt do naszego serwisu. Sprzęt jest dostarczany do Klienta po wykonaniu usługi.

Traktując każdego naszego Klienta w sposób indywidualny oraz stawiając sobie wysokie wymagania, dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług odpowiadała najwyższym standardom.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Rybnik 2012